Jednorazowe artykuły idealne nie tylko na domową imprezę!
Jednorazowe artykuły idealne nie tylko na domową imprezę!

Przygotowanie ciekawej i udanej imprezy to niełatwa sztuka! Niezależnie od tego, czy zajmujesz się tym profesjonalnie, jest to zadanie przydzielone Ci przez szefa, czy po prostu marzysz o spędzeniu czasu z bliskimi i przyjaciółmi – warto dowiedzieć się, o czym należy pamiętać, jeżeli przystępujesz do planowania zabawy! Na samym początku sprawdź, czy posiadasz odpowiednie artykuły, bez których nie ma mowy o udanej imprezie!

Impreza w oryginalnym stylu – jak ją przygotować?

Przygotowanie imprezy tematycznej, czy po prostu urządzenie spotkania, na którym spotkasz się z bliskimi, należy zacząć od sporządzenia listy niezbędnych artykułów. Zapewne na tym etapie planujesz już serwowanie jedzenia, które to goście będą spożywać między rozmowami czy zabawami. Zastanów się, jakie będą to posiłki – wybierzesz gotowy catering, czy przygotujesz dania samodzielnie? Upewnij się również, że nie spotkasz się z problemem dotyczącym serwowania konkretnych potraw. Zimna płyta doskonale zastąpi gorące dania, jeżeli nie jesteś w stanie zapewnić im odpowiednich warunków przechowywania. 

Zadbaj nie tylko o podstawowe artykuły, ale również ozdoby! Wcale nie musi być ich wiele, ale ważne, aby były one spójne z tematem imprezy. Stoły warto przyozdobić obrusami (nawet tymi jednorazowymi) i postawić na nich wazony z kwiatami. Przydadzą się również świece, które zadbają o wyjątkowy klimat!

Jakie artykuły jednorazowe sprawdzą się podczas imprezy?

Gdy wiesz już, jaki będzie temat przewodni imprezy, sprawdź raz jeszcze, czy posiadasz wszystkie niezbędne artykuły. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótką listę, która będzie dla Ciebie idealną odpowiedzią. Czego nie możesz zabraknąć podczas wspólnej zabawy?

  • Jednorazowe serwetki bez dwóch zdań powinny znaleźć się na stołach, a goście powinni mieć do nich stały dostęp;
  • wspomniane już wcześniej jednorazowe obrusy sprawdzą się doskonale, jeżeli chcesz ułatwić sobie późniejsze sprzątanie stołów;
  • przy serwowaniu niektórych dań konieczne będzie ustawienie w widocznym miejscu wykałaczek czy też drewnianych patyczków;
  • ciastka i inne desery warto serwować w papilotkach bądź z wykorzystaniem przezroczystych pucharków;
  • do drinków i koktajli idealnym rozwiązaniem są plastikowe, kolorowe mieszadełka;
  • podczas picia napojów sprawdzą się natomiast jednorazowe słomki produkowane z papieru;
  • podczas jedzenia goście zapewne będą korzystać ze sztućców – warto, aby były to jednorazowe warianty drewniane;
  • nie zapomnij również o kieliszkach – dostępne są m.in. warianty odpowiednie do wina czy też innych trunków.

Jeżeli chcesz poznać więcej artykułów, które idealnie sprawdzą się podczas niejednej imprezy, koniecznie zajrzyj do naszej zakładki Party! Znajdziesz tutaj jednorazowe produkty w ciekawych wariantach kolorystycznych oraz produkowane z różnych materiałów.

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium