O firmie

Od 2002 roku działamy na rynku opakowań jednorazowych. Tak długi staż spowodował, że o opakowaniach wiemy wszystko. Doświadczenie na tym rynku, oraz dostęp do największych dostawców daje Państwu gwarancję jakości oraz najlepszej ceny.

Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni produkt oraz doradzą w pozostałych kwestiach.

Od początku istnienia zajmujemy się propagowaniem idei opakowań zdrowych i przyjaznych naturze.

Oferowane wyroby wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów w dużej mierze nadających się do recyklingu, jak również z zachowaniem rygorystycznych norm higieniczno- sanitarnych.

Posiadamy opakowania dla: producentów wyrobów cukierniczych, garmażeryjnych, przetwórstwa mięsnego, zakładów drobiarskich, mleczarskich, producentów lodów, zakładów przetwórstwa rybnego, producentów chemii budowlanej, firm cateringowych, itd.

W 2016 roku niezależni eksperci docenili nasz rozwój i otrzymaliśmy wyróżnienie „Diamenty Forbes”. Jest to świadectwo profesjonalizmu, zaangażowania oraz innowacyjności COMPLEX PACK SERVICE Sp. z o.o..

Uczestniczymy również w programie „Rzetelna Firma”. Jest to z kolei potwierdzenie nie tylko prężnego rozwoju naszej Firmy, ale też wartości naszego produktu i „know how” zdobytego przez lata pracy w branży.

Nasze produkty możemy dostarczyć do Państwa na terenie całej Polski własnym transportem, lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Posiadamy nowoczesny park samochodów dostawczych co gwarantuje Państwu niezawodność dostaw. Produkty można też odebrać osobiście w naszej siedzibie.

 

do góry
Pozycjonowanie: www.luczak.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium