Strona główna O firmie Produkty Kontakt
Opakowania cukiernicze  
Opakowania garmażeryjne  
Pojemniki wtryskowe z plombą  
Foremki aluminiowe  
Opakowania styropianowe EPS  
Folie  
Reklamówki i torebki HDPE  
Opakowania dla firm cateringowych  
Artykuły sezonowe  
Artykuły papierowe i środki czystości  
Formularz zamówieniowy


Folie

Folia stretch to materiał do ręcznego lub maszynowego owijania i zabezpieczania ładunków na paletach. Oferowane przez nas folie rozciągliwe typu LLDPE, charakteryzują się wysoką wytrzymałością na przebicie i rozerwanie. Na życzenie możemy dostarczyć również folie kolorowe, które odróżnią zapakowane przez Państwa palety od innych oraz uniemożliwią rozpakowywanie palet przez niepowołane osoby. Szeroka gama grubości (od 12 do 30 mikrometrów) i rozciągliwości (od 150 do 300%) pozwala zastosować tę folię we wszystkich gałęziach przemysłu.
Folie rozciągliwe do pakowania żywności PVC są idealne do ogólnych zastosowań spożywczych tj. np. pakowania owoców, warzyw, pieczywa i ciast, pizzy, kanapek, ryb, mięsa, drobiu, serów itp., idealne do bezpośredniego pakowania wyrobów i na tackach. Folie te są wysokiej przyczepności i kleistości, nie zachodzą mgłą. Oferujemy szeroki wybór wymiarów i grubości.
Folie termokurczliwe PVC są doskonale przejrzyste, posiadają własności antystatyczne, kurczliwe już od 80 stopni C, mają doskonałe własności wytrzymałościowe i bardzo niski poziom migracji globalnej.
Folie aluminiowe.


 

 
 

Powrót